Themalijst

Gefilterd op:
Bewerken

Lay-out

Functies

Onderwerp

Terug naar de lijst van thema's

Aster Gym Trainer

Door astertheme

Dit is een sub-thema van Dark Fitness.

Versie: 1.1.6

Laatst geüpdatet: 8 april 2024

Actieve installaties: 40+

PHP versie: 7.2 of nieuwer

Thema homepage

Aster Gym Trainer WordPress thema is een site template speciaal ontworpen voor sportscholen, fitnesscentra, personal trainers, en gezondheid en wellness sites. Het kan worden gebruikt om zakelijke sites te maken of om blogs met betrekking tot gezondheid en wellness tips te delen. Het thema kan worden gebruikt door sportschoolhouders om een professionele online aanwezigheid te creëren en potentiële klanten te bereiken. Het helpt bij het tonen van de programma's en faciliteiten die de sportschool te bieden heeft. Aster Gym Trainer WordPress thema wordt geleverd met alle noodzakelijke functies die nodig zijn om een professioneel uitziende site te maken vanaf nul. Het gebruik en de installatie van het thema is eenvoudig omdat je geen enkele regel code hoeft te schrijven om een prachtige site te maken en te lanceren. Bovendien is het thema volledig responsive en past het je site met gemak aan de apparaat grootte van de gebruiker aan voor een betere ervaring. Het is ook cross-browser compatibel, waardoor je site toegankelijk is via elke webbrowser. Bovendien is het Aster Gym Trainer wordPress thema is retina klaar, SEO vriendelijk en gebruiksvriendelijk. Deze functies helpen je site in het brengen van een geweldige gebruikerservaring waardoor je gebruikers je site vaker willen bezoeken. Het thema is ook vertaling en RTL compatibel. Deze functies vertalen de tekst op je site naar meerdere lokale en internationale talen om je gebruikers te helpen je site te navigeren in de taal van hun comfort. Dus, als je van plant bent om een online aanwezigheid voor je sportschool of fitnesscentrum te creëren, is Aster Gym Trainer WordPress thema de juiste optie voor je.

Ondersteuning

Heb je iets te melden? Heb je hulp nodig?

Support forum bekijken

Rapporteer

Heeft dit thema grote problemen?

Rapporteer dit thema

Geen thema's gevonden. Probeer een andere zoekopdracht.