Deze plugin is niet getest met de laatste 3 grotere versies van WordPress. Mogelijk wordt het niet meer onderhouden of ondersteund. Ook kunnen er compatibiliteitsproblemen ontstaan wanneer het wordt gebruikt met recentere versies van WordPress.

Woo Veiling

Beschrijving

Deze plugin is om een ​​veilingfunctie toe te voegen met veel opties om met woocommerce te werken. Verschillende widgets zijn ook inbegrepen

Documentatie

Onze volledige documentatie over Woo Auction en Woo Auction Pro is hier
http://docs.cybercraftit.com/docs/user-doc-woo-auction-pro/.

Demo

Je kunt de demo van deze plugin hier uitproberen.
Daar krijg je opties en instellingen voor het maken van veilingproducten op de pagina voor het maken van producten of de pagina voor het bewerken van producten. Ook zie je Veilingrapport in
beheer-menu > Product > Veilingrapport menu. Bovendien krijg je extra instellingen in WooCommerce > Instellingen > Veiling

Pro Versie

Je kunt de pro versie hier vinden

Functies

  • Product toevoegen voor veiling
  • Productstatus instellen (gebruikt of nieuw)
  • Stel basisprijs in voor veiling
  • Stel biedingsverhoging in
  • Stortingskosten instellen om ervoor te zorgen dat het minste te betalen bedrag voor deelname aan de veiling wordt betaald
  • Stel koop nu prijs in. Gebruiker heeft ook de mogelijkheid om het product direct te kopen.
  • Stel startdatum veiling in
  • Stel einddatum veiling in
  • Stel de huidige tijdstatus van de veiling in, als deze momenteel wordt uitgevoerd of in behandeling is of het een toekomstige veiling is
  • Kan het product zo instellen dat het opnieuw wordt geveild als de winnaar het product niet binnen de opgegeven periode heeft geclaimd.
  • Stel een tijdslimiet in waarbinnen de winnaar het product na de veiling moet afnemen.
  • Breng andere bieders op de hoogte wanneer iemand in overeenkomstige veilingen biedt.
  • Informeer de beheerder wanneer de veiling voor een product is afgelopen.
  • Veilingrapport
  • En nog veel meer…

Pro functies

  • Valse bieding tracker
  • Verbied gebruikers voor nepbieding voor alle veilingen
  • Gebruikers verbieden voor nepbieding voor specifieke veiling
  • Pas meldingsbericht aan
  • Beheer de weergave van veilingproducten op verschillende pagina’s.
  • Kan rol(len) specifiek instellen om hen te laten deelnemen aan de veiling
  • Kan de gebruiker verbieden die het product niet afnam na het winnen van de veiling.
  • Geavanceerde Instellingen
  • Premium ondersteuning
  • Ingelogde gebruikers kunnen beginnen met bieden zonder handmatig token te hoeven kopen. Het gebeurt automatisch achter de schermen. (Nieuw)
  • En meer…

Pro Versie

Ons officiële ondersteuningsforum

Voor snellere ondersteuning kunt je contact opnemen via onze officiële forumsite.
Officieel ondersteuningsforum: http://supports.cybercraftit.com/supports/support/woo-auction/

1.0.2

  1. [nieuw] Automatische tokenaankoop toegevoegd, ingelogde gebruiker kan deelnemen aan veiling met wachten op goedkeuring van beheerder. Token wordt automatisch besteld en goedgekeurd.

1.0

  1. [nieuwe] Plugin geïnitialiseerd

Schermafdrukken

  • schermafdruk-1
  • schermafdruk-2
  • schermafdruk-3
  • schermafdruk-4

Installatie

In dit sectie wordt beschreven hoe je de plugin installeert en werkend krijgt.

bijv.

  1. Upload woo-veiling naar de folder /wp-content/plugins/
  2. Activeer de plugin via het ‘Plugins’ menu in WordPress

Beoordelingen

28 augustus 2019
If I could give it a zero or negative, I would. Not only does it not work, support is awful. SOFTWARE It broke my menu (menus stopped appearing when clicked on). I got a specific message that my system was broken via Wordpress. At first I couldn't activate it. The software NEVER showed up on my Dashboard. Once I uninstalled, my system's integrity was restored. SUPPORT I reached out at least 6 times; created 2 tickets because they couldn't figure out the first ticket. I set them up as an admin user and gave them userid/password. They repeatedly could not find the userid/password and said I didn't give it to them. They never bothered to verify that their product worked - doesn't even show up on the dashboard. They told me it was fixed... ha, ha, ha. Joke is on me. It sounded great, it does not work.
Lees alle 2 beoordelingen

Bijdragers & ontwikkelaars

“Woo Veiling” is open source software. De volgende personen hebben bijgedragen aan deze plugin.

Bijdragers

Vertaal “Woo Veiling” naar jouw taal.

Interesse in ontwikkeling?

Bekijk de code, haal de SVN repository op, of abonneer je op het ontwikkellog via RSS.